O SPOLEČNOSTI

Společnost Ultrapur vznikla v roce 2013. Lidé, kteří jsou v současné době zaměstnaní ve společnosti, mají dlouholeté zkušenosti v polyuretanovém průmyslu a jsou specialisty v oboru tvorby, výroby a implementace produktů upravených podle potřeb zákazníka.

Společnost Ultrapur je výrobní a obchodní firma, veškeré prodávané systémy jsou vyráběny v Polsku. Vlastní výrobní zázemí, které umožňuje výrobu a dodání zboží zákazníkovi dokonce za 3 dny. Důležitou předností společnosti Ultrapur jsou technologové, kteří v ní pracují. Jejich vědomosti a dlouholeté zkušenosti jsou nezbytné jak při implementaci systémů, tak při trvalé servisní spolupráci. Cílem společnosti je výroba vysoce kvalitních polyuretanových systémů, které splňují požadavky zákazníků, úzká technologická spolupráce se zákazníky, vzorný servis a rychlé dodání. Společnost Ultrapur dnes vyrábí izolační systémy, systémy integrální pěny, polyesterové systémy na výrobu podešví, Jedno- a dvousložková polyuretanová lepidla.

Podívejte se do fotogalerie

Zeptejte se nás

Máte-li nějaké dotazy, zeptejte se je prosím pomocí kontaktního formuláře. Pokusíme se odeslat odpověď do 24 hodin na přijatý dotaz.

logo Kancelář Ultrapur
telefonní číslo
+48 61 415 29 82

biuro@ultrapur.pl
Napište, jak vám můžeme pomoci
Jméno a příjmení
Telefonní číslo
Emailová adresa
Kód z obrázku
*Údaje zadané v kontaktním formuláři budou zpracovány za účelem zodpovězení zaslaného dotazu. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů .